Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Rozwój zawodowy

4 szpital

  1. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu
    jest nowoczesną placówką, cieszącą się zasłużonym prestiżem
    oraz posiadającą Certyfikat Akredytacyjny.
    Misją Szpitala jest realizacja wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, zapewnienie fachowej kadry medycznej i nowoczesnej aparatury.

johnsons

 

To już czwarty rok działań edukacyjnych JOHNSON’S®! 8 kwietnia rozpoczęła się akcja „Wybierz łagodność”, podczas której eksperci przekażą wiedzę z zakresu mikrobiomu skóry dziecka i komunikacji z matkami w trakcie połogu. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów: dr. hab. n med. Wojciecha Feleszko, Annę Zdral i wieloletnią ekspertkę marki JOHNSON’S® Agnieszkę Machnio. Bezpłatne spotkania odbędą się w 8 polskich miastach. Patronatem honorowym akcję objęła Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, a  merytorycznym akcję objęło Polskie Towarzystwo Położnych i Fundacja Rodzić po Ludzku

prowork

Pre-registred nurse, czyli praca dla pielęgniarki bez rejestracji to dobre rozwiązanie, aby podszkolić angielski i zdobyć doświadczenie zawodowe.

Jeśli planujesz podjęcie pracy w Wielkiej Brytanii jako pielęgniarz/ pielęgniarka bezpośrednio po studiach pielęgniarskich, czy w późniejszym etapie kariery, konieczne jest uzyskanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarza/ pielęgniarki w Wielkiej Brytanii i posiadanie ważnego PIN number. W tym celu należy zarejestrować się w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC, uzupełnić wymaganą aplikację wraz z dokumentami ( w tym dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, zaświadczenie z polskich izb pielęgniarskich).

Course in Psychiatry and Psychotherapy at Bezirkskrankenhaus Bayreuth – next edition!

Dear Students,
we cordially invite you to take up a two-week course in psychiatry and psychotherapy at Bezirkskrankenhaus Bayreuth - teaching hospital of the University Friedrich-Alexander Erlangen-Nürnberg.
District hospital in Bayreuth is a specialist hospital dealing with mental, psychosomatic and neuropsychiatric disorders.

Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości, darmowymi kursami z najlepszych uniwersytetów na świecie!
Na stronie możesz znaleźć kursy z Princeton University, Stanford University, University of California, Berkeley, University of Michigan-Ann Arbor, i University of Pennsylvania.

Zajęcia oferowane na Coursera mają na celu pomóc opanować dany materiał, poszerzyć zainteresowania, pogłębić wiedzę. Zapisując się na dany kurs, można oglądać wykłady prowadzone przez światowej klasy profesorów, uczyć się we własnym tempie, sprawdzić i wzmacniać swoją wiedzę poprzez interaktywne ćwiczenia. Jeśli dołączysz do jednej z klas, możesz także przyłączyć się do globalnej społeczności tysięcy studentów z całego świata. Odwiedź Coursera i zobacz jak uczą najlepsze uniwersytety na świecie!
więcej informacji