Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Rozwój zawodowy

W Dziale Informacji Naukowej EUROIMMUN Polska od 2 lat tworzymy platformę online dla lekarzy i diagnostów (akademia.euroimmun.pl). Do tej pory w naszych szkoleniach on-line wzięło udział ponad 2000 kursantów. Kursy mają charakter samokształceniowy, program edukacyjny składa się z artykułów wprowadzających, analizy przypadków klinicznych, zadań testowych oraz obszernego pakietu materiałów dodatkowych. Kursy adresujemy do diagnostów, lekarzy oraz dietetyków.

johnsons

 

To już czwarty rok działań edukacyjnych JOHNSON’S®! 8 kwietnia rozpoczęła się akcja „Wybierz łagodność”, podczas której eksperci przekażą wiedzę z zakresu mikrobiomu skóry dziecka i komunikacji z matkami w trakcie połogu. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów: dr. hab. n med. Wojciecha Feleszko, Annę Zdral i wieloletnią ekspertkę marki JOHNSON’S® Agnieszkę Machnio. Bezpłatne spotkania odbędą się w 8 polskich miastach. Patronatem honorowym akcję objęła Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, a  merytorycznym akcję objęło Polskie Towarzystwo Położnych i Fundacja Rodzić po Ludzku

Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości, darmowymi kursami z najlepszych uniwersytetów na świecie!
Na stronie możesz znaleźć kursy z Princeton University, Stanford University, University of California, Berkeley, University of Michigan-Ann Arbor, i University of Pennsylvania.

Zajęcia oferowane na Coursera mają na celu pomóc opanować dany materiał, poszerzyć zainteresowania, pogłębić wiedzę. Zapisując się na dany kurs, można oglądać wykłady prowadzone przez światowej klasy profesorów, uczyć się we własnym tempie, sprawdzić i wzmacniać swoją wiedzę poprzez interaktywne ćwiczenia. Jeśli dołączysz do jednej z klas, możesz także przyłączyć się do globalnej społeczności tysięcy studentów z całego świata. Odwiedź Coursera i zobacz jak uczą najlepsze uniwersytety na świecie!
więcej informacji

prowork

Pre-registred nurse, czyli praca dla pielęgniarki bez rejestracji to dobre rozwiązanie, aby podszkolić angielski i zdobyć doświadczenie zawodowe.

Jeśli planujesz podjęcie pracy w Wielkiej Brytanii jako pielęgniarz/ pielęgniarka bezpośrednio po studiach pielęgniarskich, czy w późniejszym etapie kariery, konieczne jest uzyskanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarza/ pielęgniarki w Wielkiej Brytanii i posiadanie ważnego PIN number. W tym celu należy zarejestrować się w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC, uzupełnić wymaganą aplikację wraz z dokumentami ( w tym dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, zaświadczenie z polskich izb pielęgniarskich).

Dnia 14.12.2011odbyła się w Warszawie wspólna konferencja Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego “Nie ma diabetologii bez diagnostyki laboratoryjnej”. Jej tematyka obejmowała zastosowanie badań laboratoryjnych w rozpoznawaniu, monitorowaniu leczenia i diagnostyce powikłań cukrzycy.

TUTAJ można oglądnąć wykłady udostępnione w sieci