Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Dziękujemy za zainteresowanie Studentami i Absolwentami
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 

Akademickie Biuro Karier oferuje Państwu możliwość  zamieszczania ofert pracy, praktyk i stażu na stronie internetowej Biura oraz na tablicach ogłoszeniowych. Usługa jest bezpłatna.  
 
Biuro umożliwia również rozpowszechnianie ogłoszeń dotyczących promocji wydarzeń i przedsięwzięć związanych z tematyką dotyczącą rynku pracy, rozwoju zawodowego i osobistego oraz branży medycznej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani umieszczeniem oferty na stronie Biura, treść ogłoszenia (tekst w formacie doc.; zdjęcia w formacie jpg.) prosimy przesłać w formie elektronicznej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się z pracownikiem Biura.
 
Biuro umożliwia również prezentację firm, instytucji i organizacji branży medycznej, w środowisku studenckim. Usługa jest bezpłatna. 

Ponadto Biuro organizuje spotkania branżowe. Do wzięcia udziału w spotkaniach zapraszamy ekspertów i profesjonalistów branży medycznej, którzy pragną podzielić się przemyśleniami na temat swojego zawodu, przybliżyć rodzaj zadań i kompetencji potrzebnych do wykonywania pracy, doradzić młodszym następcom.  Usługa jest bezpłatna.Zapraszamy również do innych form współpracy!


Zespół Akademickiego Biura Karier