Kwiecień 2015
 
 
1
2
3
4
5

6
7
8
9
10
11
12

13
14
15
16
17
18
19

20
21
22
23
24
25
26

27
28
29
30
 
 
 

Strona Główna UM arrowSTART arrow Strefa rozwoju
Strefa rozwoju
kursy on-line w języku angielskim Drukuj Email
Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości, darmowymi kursami z najlepszych uniwersytetów na świecie!
Na stronie możesz znaleźć kursy z Princeton University, Stanford University, University of California, Berkeley, University of Michigan-Ann Arbor, i University of Pennsylvania.

Zajęcia oferowane na Coursera mają na celu pomóc opanować dany materiał, poszerzyć zainteresowania, pogłębić wiedzę. Zapisując się na dany kurs, można oglądać wykłady prowadzone przez światowej klasy profesorów, uczyć się we własnym tempie, sprawdzić i wzmacniać swoją wiedzę poprzez interaktywne ćwiczenia. Jeśli dołączysz do jednej z klas, możesz także przyłączyć się do globalnej społeczności tysięcy studentów z całego świata. Odwiedź Coursera i zobacz jak uczą najlepsze uniwersytety na świecie!
więcej informacji
Zmieniony ( 19.04.2012. )
 
"NIE MA DIABETOLOGII BEZ DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ" - wykłady on-line Drukuj Email
Dnia 14.12.2011odbyła się w Warszawie wspólna konferencja Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego “Nie ma diabetologii bez diagnostyki laboratoryjnej”. Jej tematyka obejmowała zastosowanie badań laboratoryjnych w rozpoznawaniu, monitorowaniu leczenia i diagnostyce powikłań cukrzycy.

TUTAJ można oglądnąć wykłady udostępnione w sieci
Zmieniony ( 17.04.2012. )
 
Podyplomowe kształcenie pielęgniarek i położnych Drukuj Email
Grupa LUX MED od stycznia 2012 roku rozpoczyna cykl szkoleń pielęgniarek i położnych  „Podnieś swoje kwalifikacje" w 6 miastach Polski (w tym we Wrocławiu), w których będą mogły również uczestniczyć osoby spoza firmy. 

Oferta obejmuje 5 kursów: „Wykonywanie i interpretacja zapisu EKG", „Szczepienia ochronne", „Wykonanie i ocena testów skórnych", „Wykonywanie badania spirometrycznego" oraz „Podstawy audiometrii dla pielęgniarek". W szkoleniach prowadzonych przede wszystkim przez pracowników Grupy może wziąć udział każda zainteresowana osoba wykonująca zawód pielęgniarki lub położnej.

więcej informacji
Zmieniony ( 05.03.2012. )
 
DOSKONALENIE ZAWODOWE RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH Drukuj Email

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
zaprasza wszystkich ratowników medycznych oraz dyspozytorów medycznych na kursy doskonalące (darmowe oraz płatne) zaplanowane na rok 2012.
Więcej informacji na temat kursów płatnych znajdziesz tutaj. Natomiast więcej informacji na temat kursów bezpłatnych znajdziesz tutaj
Zmieniony ( 29.02.2012. )
więcej
 
E-KURS J. NIEMIECKIEGO DLA PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO Drukuj Email
Agencja Pracy Club Silesius zaprasza do udziału w darmowym e-kursie medycznego języka niemieckiego dla osób z wykształceniem pielęgniarskim, chcących podjąć pracę na rynach niemieckojęzycznych lub mających styczność z pacjentami niemieckojęzycznymi. 
Celem kursu jest poznanie przez uczestników specjalistycznego, niemieckiego słownictwa medycznego związanego z pracą pielęgniarki/pielęgniarza.
Kurs składa się z 5 części tematycznych, z których każda ćwiczy określony zasób leksykalny jak również struktury gramatyczne na poziomie podstawowym. Materiały tematyczno-leksykalne w poszczególnych modułach są wprowadzane za pomocą ćwiczeń, dialogów i zdjęć. Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu. więcej informacji
Zmieniony ( 28.02.2012. )
więcej
 
dołącz do grona młodych profesjonalistów! Drukuj Email
Portal Młodych Profesjonalistów YOUNGPRO.PL to platforma wspierająca wzajemne relacje studentów, absolwentów,  pracodawców oraz uczelni. Tematem przewodnim portalu jest rozwój zawodowy studentów i absolwentów. Znajdziesz w nim narzędzia wspierające poruszanie się po rynku pracy - szkolenia e-learningowe, testy kompetencyjne czy porady ekspertów. Dodatkowo, zakładając konto możesz zaprezentować swoje umiejętności i doświadczenie oraz poszerzyć możliwości kontaktu z pracodawcami. więcej informacji
Zmieniony ( 27.02.2012. )
 
Podnoś swoje kwalifikacje zawodowe nie wychodząc z domu! Drukuj Email

Uniwersytet Medyczny  w Łodzi prowadzi platformę internetową, która ma na celu poszerzenie oferty edukacyjnej o kursy i wykłady dla lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek, diagnostów laboratoryjnych i techników farmacji.  Program finansowany jest w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu IV „Szkolnictwo wyższe i nauka”.

Celem projektu jest umożliwienie uczestniczenia w najnowszych szkoleniach bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wszystkie wykłady i kursy są dostępne bezpłatnie po zarejestrowaniu się na portalu internetowym. Portal znajduje się na dwóch witrynach internetowych www.e-umed.pl oraz www.e-umed.lodz.pl.

Zmieniony ( 27.02.2012. )